Telefony biurkowe i telekonferencyjne Polycom – 5 powodów, dla których warto je oferować

Mimo, że na rynku pojawiają się nowe narzędzia do komunikacji to, zgodnie z danymi Polycom, 90% wdrożeń z tego obszaru nadal wymaga telefonów stacjonarnych. Użytkownicy wciąż chcą z nich korzystać w codziennej pracy, dlatego warto oferować im rozwiązania najwyższej jakości. Z wielu powodów to właśnie urządzenia Polycom mogą okazać się najlepszym wyborem.

Wdrożenie zaawansowanych telefonów wpływa nie tylko na jakość pracy, ale dzięki wydajnej i predykcyjnej analityce w dłuższej perspektywie może przynieść korzyści biznesowe dla klientów. Rozwiązania Polycom są również proste w rozbudowie, pozwalają kontrolować koszty i zapewniają możliwość skalowalności w przyszłości.

Oferta Polycom zawiera szeroką gamę urządzeń zróżnicowanych pod względem dostępnych funkcji. Z łatwością można dopasować je do zróżnicowanych potrzeb i możliwości finansowych. Są to zarówno rozwiązania do małych biur, jak i dużych call center – cechą, która łączy je wszystkie, jest dobry stosunek jakości i funkcjonalności do ceny.

Zastosowana technologia Polycom HD Voice przekłada się na doskonałą jakość dźwięku. Z kolei Polycom Acoustic Fence pozwala na eliminowanie szumów z otoczenia i prowadzenie komfortowych rozmów nawet w głośnych pomieszczeniach. Ponadto urządzenia, już w podstawowych wersjach, wyposażone są w kolorowe ekrany (w wyższych modelach z funkcją obsługi dotykiem), a także dodatkowe elementy wyróżniające:

  • porty USB do ładowania innego sprzętu lub nagrywania rozmów na zewnętrzne nośniki,
  • wydajne CPU wspierające transmisję Gig-E,
  • obsługę zestawu słuchawkowego.

Mimo zaawansowanych możliwości obsługa urządzeń Polycom jest bardzo prosta, co znacznie obniża koszty szkoleń i obsługi IT. Interfejs zaprojektowany jest tak, aby ułatwiać codzienną pracę (m.in. poprzez przyciski dla najczęściej używanych funkcji) i zapewnić zadowolenie wśród użytkowników. Również zarządzanie telefonami Polycom jest intuicyjne, dzięki prostym w użyciu narzędziom do zarządzania i konfiguracji dostępnym poprzez przeglądarkę sieci Web.

Polycom ma 25 lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań audio-video. Firma jest ceniona za sprawdzone technologie i wysoką jakość. Wynikiem tego jest także niezawodność urządzeń tego producenta wynosząca 99,97% (0,03% zgłoszeń ze statusem DoA, 0,012% RMA – w ujęciu rocznym).