Czy jesteśmy przygotowani na erę pracy hybrydowej?

Era pracy hybrydowej stała się nową rzeczywistością biznesową, w której część pracowników wraca do stacjonarnego trybu biurowego, a część zespołów realizuje swoje zadania z przestrzeni domowych. Taki model stanowi spore wyzwanie organizacyjne dla wielu przedsiębiorstw.

Odpowiedzią na potrzeby modelu pracy hybrydowej może być rozwiązanie Poly Studio P15, czyli personalny videobar, zapewniający wysoką jakość obrazu i dźwięku podczas połączeń konferencyjnych.

Studio P15 to idealny videobar do użytku personalnego, a także dla małych sal konferencyjnych przeznaczonych dla 2-3 osób. Poprzez podłączenie go do komputera za pomocą portu USB otrzymujemy szeroką elastyczność w wyborze systemu do wideokonferencji. Dodatkowo funkcjonalności typu Acoustic Fence zapewniają, że w naszej komunikacji nie pojawią się zakłóceni i będziemy dobrze słyszalni. P15 to szereg niezbędnych do komunikacji biznesowej funkcjonalności w jednym eleganckim urządzeniu – tłumaczy Mateusz Kloc, Product Manager marki Poly w Veracomp – Exclusive Networks.

Więcej na ten temat możecie przeczytać w artykule, opublikowanym przez IT Professional ⬇⤵
http://www.it-professional.pl/archiwum/art,9466,czy-jestesmy-przygotowani-na-ere-pracy-hybrydowej.html

Together #WeShareKnowledge

Together #WeAreExclusive