Webinar: Hybrydowa praca – jakie rozwiązania personalne od Poly wybrać?

Coraz więcej firm przygotowuje się do przejścia w hybrydowy tryb pracy, mierząc się tym samym z wieloma wyzwaniami związanymi z odpowiednim wyposażeniem stanowisk dla swoich pracowników. Dlatego już w najbliższy poniedziałek tj. 14 czerwca o godzinie 10:00 odbędzie się kolejny webinar w ramach #AkademiaProAV pt.: Hybrydowa praca – jakie rozwiązania personalne od Poly wybrać? 

“Często pytacie, jak dobrze wyposażyć swoje miejsce pracy, szczególnie teraz, kiedy hybrid office staje się coraz bardziej powszechnym rozwiązaniem. Szczególnie istotny jest tutaj dobór sprzętu zapewniającego wysoką jakość komunikacji online. Żeby być dobrze słyszanym i widzianym, warto zastanowić się nad linią personalnych rozwiązań od #Poly P-series, które wyposażone zostały w liczne przydatne funkcjonalności np. redukcję hałasu z otoczenia czy kompensację światła. Opowiemy o nich już podczas najbliższego webinaru” – mówi Mateusz Kloc, Poly Product Manager w Veracomp – Exclusive Networks.

Dodatkowo dla uczestników serii spotkań z Poly przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą słuchawki Poly Blackwire 5220.

Zapraszamy do udziału! Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez link:
https://webinary.veracomp.pl/course/view/4090/r/38

Together #WeShareKnowledge
Together #WeAreExclusive

Webinar>>